Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Stavební pouzdra pro posuvné dveře

Je pravda, že stavební pouzdra pro posuvné dveře, tak úplně nezapadají do našeho portfolia zatravňovacích dlaždic, ale musím říci, že tyto systémy nás natolik oslovily, že jsme se rozhodli Vám doporučit jejich dokonalé vlastnosti.

Posuvné dveře na stěnu asi všichni budete znát, ale posuvné dveře do stěny jsou opravdovým pomocníkem, který Vám hlavně ušetří místo ve vašem interiéru. Je to unikátní systém kdy dveřní křídlo zajede do zabudované kapsy a vy se nemusíte otravovat s otočnými dveřmi. Unikátní systémy stavebních pouzder přináší firma Eclisse, která jaké jediná na českém trhu nabízí rozšířené typy stavebních pouzder, jako jsou např. bezobložková stavební pouzdra, nebo pro dveře s rádiusem což je naprostý unikát. Pouzdra Eclisse můžete nakoupit online na www.m-eclisse.cz nebo v showroomu v Praze na Radlické 6.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek