Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Pokládka plastových zatravňovacích dlaždic

Pokládka plastových zatravňovacích dlaždic je díky jejich nízké hmotnosti snadná a zvládne ji každý. Navíc má každá zatravňovací tvárnice zámky, které zapadají do sebe, tvárnice pak dokonale drží pohromadě, a tak nemusíte před jejich pokládkou ani betonovat obruvníky.

Při pokládání našich plastových zatravňovacích dlaždic pro účely parkovacího stání postupujte podle následujících pokynů:

1. Sejměte zhruba 36 cm zeminy v místě, kam chcete položit zatravňovací dlaždice.

2. Na vodopropustné podloží nasypte zhruba 30 cm štěrkopísku nebo vodopropustné zeminy.

3. Mezi podloží a zatravňovací dlaždici nasypte ještě další 2 - 3 cm písku.

4. Dlaždice přisaďte k sobě a sešlápněte kolmo dolů.

5. Otvory v dlaždici vysypejte směsí zeminy a písku v poměru 30:70.

6. Do připravené zeminy můžete nyní zasít travní osivo a často jej kropit vodou, aby trávník nezaschl, dokud nevyroste. Poté stačí udržovat jako klasický trávník střihem.

Chcete-li využít zatravňovací dlaždice jen pro zpevnění povrchu, po kterém budete pouze chodit, nebo pro zpevnění strání, můžete dlaždice pokládat přímo na zem a vyplnit je směsí zeminy a písku.

pokládka zatravňovacích dlaždic

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek