Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Zpevněte příjezdové plochy zatravňovacími dlaždicemi než přijde plýskanice!

Už Vás nebaví jezdit k domu a parkovat na rozblácené příjezdové cestě? Jestli si nejste jisti, jak tuto situaci vyřešit, máme pro Vás tip. Řešením jsou zatravňovací dlaždice, které jsou z různých velikostí a materiálů.

Na Garden Pardubice nyní koupíte i vířivky a sauny

Garden Pardubice ve svém internetovém obchodu rozšiřuje svoji nabídku výrobků pro odpočinek a zahradu zajímavé a hlavně pro zdraví velice prospěšné vířivky a infrasauny.

Proč vsadit na plastové zatravňovací dlaždice

Před námi je podzim, období dešťů a špatného počasí. Děsíte se opět blátivých příjezdových cest či rozšlapané cesty ke vchodovým dveřím? Chcete zpevnit cesty, ale betonové plochy se Vám nelíbí? Pak právě pro Vás máme řešení ve formě plastových zatravňovacích dlaždic.

Připravte se na blátivý podzim

Léto bude pomalu končit a na nás čeká podzim se svými rozmary počasí, častým deštěm a následně blátem.

Domluvte se se sousedem a ušetřete za plastové zatravňovací dlaždice!

Dejte sbohem rozježděným kolejím od auta či vyšlapané a blátivé cesty ke vchodovým dveřím a zpevněte si povrch tak, aby Vám zůstal krásný trávník. Pořiďte si zatravňovací dlaždice!

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek