Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Domluvte se se sousedem a ušetřete za plastové zatravňovací dlaždice!

Dejte sbohem rozježděným kolejím od auta či vyšlapané a blátivé cesty ke vchodovým dveřím a zpevněte si povrch tak, aby Vám zůstal krásný trávník. Pořiďte si zatravňovací dlaždice!

Obáváte se, že nákupem a pokládkou zatravňovacích dlaždic budete zatěžovat životní prostředí? Pak zvolte plastové zatravňovací dlaždice, které jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu HDPE a trávníku se v nich daleko lépe daří, ve srovnání s betonovou zatravňovací dlažbou.

Objednání plastových zatravňovacích dlaždic

V našem internetovém obchodě Garden Pardubice nabízíme plastové zatravňovací dlaždice za skvělé peníze. Objednat zatravňovací dlažbu můžete ihned a pokud si zakoupíte více jak 240 kusů, pak od nás získáte množstevní slevu.
Pro představu na 1m2 potřebujete 8 kusů dlaždic a jeden kus stojí 59 korun. Při koupi více jak 240 kusů Vás jedna zatravňovací dlaždice z plastu přijde na 54 korun, a to už se vyplatí. Že nepotřebujete tolik kusů, ale chcete ušetřit? Domluvte se se sousedem a objednejte plastovou zatravňovací dlažbu společně.

Doprava zdarma

V případě, že dosáhnete na množstevní slevu (tudíž, že nakoupíte více jak 240 kusů), pak pro Vás budeme mít další slevu, a to v podobě dopravy zdarma. 

Výhody zatravňovacích dlaždic z plastu

Stále se rozhodujete, jestli si pořídit betonové nebo plastové dlaždice? Určitě oceníte výhody plastových zatravňovacích dlaždic:

  • dobrá odolnost proti povětrnostním podmínkám = dlouhá životnost
  • opravdu nízká hmotnost = nižší náklady na dopravu a manipulaci
  • trávě se lépe daří díky tomu, že jí plast neodebírá vodu
  • vysoká nostnost (až 19 tun/m2)

S nákupem již déle neotálejte a nakupte plastovou zatravňovací dlažbu. Nezapomeňte na množstevní slevu!

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek