Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Výhody zatravňovacích dlaždic/dlažby z plastu (HDPE)

plastové zatravňovací dlaždice

Rozhodujete se, zda použít zatravňovací dlaždice z betonu nebo plastu? Přečtěte si o výhodách zatravňovací dlažby z HDPE a udělejte informované rozhodnutí.

+ nižší hmotnost = nižší náklady na dopravu, snadnější pokládka
+ vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům, solím a UV záření
+ lepší vzhled trávy díky neodebírání vlhkosti travnímu drnu
+ snadnější manipulace a pokládka díky nižší hmotnosti
+ lze je provizorně použít přímo na původní terén

AKCE - MNOŽSTEVNÍ SLEVA!!!

Při odběru minimálně jedné palety zatravňovací dlažby (tj. 240 ks) ušetříte 5 Kč na každém kusu zatravňovací dlaždice. Jedna zatravňovací dlaždice vás tak vyjde na pouhých 54 Kč, tj. 432 Kč za metr čtvereční zatravňovací dlažby!

plastové zatravňovací dlaždice plastové zatravňovací dlaždice plastové zatravňovací dlaždice plastové zatravňovací dlaždice

Levné zatravňovací dlaždice

Díky materiálu, ze kterého vyrábíme zatravňovací dlaždice a vzhledem k jejich nízké hmotnosti můžeme garantovat jednu z nejnižších cen zatravňovacích dlaždic na trhu.

Zatravňovací dlaždice můžete zakoupit v našem eshopu Garden Pardubice za 59 Kč/ks, tj. pouhých 472 Kč/m2.

Ekologické zatravňovací dlaždice

Naše zatravňovací dlaždice/dlažba jsou vyrobeny z 100% recyklovaného plastu HDPE, nepředstavují žádnou zátěž pro životní prostředí. A to není vše! Na rozdíl od betonových zatravňovacích dlaždic se v létě nerozpalují a neodsávají vodu, a tak se v nich mnohem lépe daří trávě.

Vysoká nosnost plastových zatravňovacích dlaždic

Námi vyráběné plastové zatravňovací dlaždice mají nosnost až 19 t/m2. Bez obav můžete na nich parkovat i nákladní auta. Používají je i Lesy ČR pro zpevňování lesních cest.

Dlouhá životnost a odolnost zatravňovací dlažby

Naše zatravňovací dlaždice z recyklovaného PE mají vysokou odolnost proti kolísání teplot a UV záření. Životnost těchto zatravňovacích dlaždic se pohybuje v řádech desítek let. Vzhledem k pružnosti použitého materiálu je plastová zatravňovací dlažba dokonce pevnější než betonová dlažba (nedrolí se).

Snadná pokládka zatravňovacích dlaždic z plastu

Díky nízké hmotnosti zvládne manipulaci s tvárnicemi opravdu každý. Jedna plastová zatravňovací dlaždice váží pouhých 538 g.

Pokládku zatravňovacích dlaždic z plastu zvládnete sami, bez použití těžké techniky a odborné pracovní síly.

Zatravňovací dlaždice se dají dá velmi snadno řezat, vrtat, spojovat vruty a opracovávat běžnými nástroji na kov nebo dřevo.

Nízká hmotnost = Nižší náklady na dopravu zatravňovacích dlaždic

Jeden m2 naší plastové zatravňovací dlažby váží pouhých 4,3 kg. Ve srovnání s tím váží metr čtvereční betonové zatravňovací dlažby např. od společnosti Presbeton 147,91 kg, což je téměř 35x více.

Materiál na běžně velké parkovací místo před garáží si tak můžete dovézt v kufru auta nebo na vozíku, aniž byste museli platit tisíce za dopravu kamionem.

Doprava zdarma

Navíc, pokud hodnota vaší objednávky (včetně jakéhokoliv dalšího zboží z eshopu Garden Pardubice) přesáhne 5 000 Kč bez DPH, budete mít DOPRAVU ZDARMA.

Plastové zatravňovací dlaždice vyžadují minimální údržbu

Jedinou údržbou, kterou je třeba provádět je běžné sekání trávy vyrůstající ze zatravňovacích dlaždic.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek