Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic.

AKCE - MNOŽSTEVNÍ SLEVA!!!
Kupte si min. 1 paletu, tj. 240 ks, a ušetřete 10 Kč na každém kusu zatravňovací dlaždice.
Při objednávkách nad 240 ks nabízíme zatravňovací dlaždice s množstevní slevou za 44 Kč/ks (včetně DPH)!

Zatravňovací dlaždice za 54 Kč/ks

DOPRAVA ZDARMA
Na objednávky nad 5 000 včetně DPH poskytujeme DOPRAVU ZDARMA!

Na Garden Pardubice nyní koupíte i vířivky a sauny

Garden Pardubice ve svém internetovém obchodu rozšiřuje svoji nabídku výrobků pro odpočinek a zahradu zajímavé a hlavně pro zdraví velice prospěšné vířivky a infrasauny.

Kvalitní vířivky a sauny

Léto skončilo a na nás již čekají dny chladné a deštivé, které jsou pro chřipku jako dělané. Nesmíme zapomínat nejen na vitamíny v naší stravě, ale velice důležité pro naše zdraví je otužování a posilování imunity.
Jistě každý z nás slyšel o otužování pomocí sauny. Pravidelná návštěva sauny i s našimi rodinnými příslušníky je dosti složitá, protože udělat si čas a jít do sauny je většinou pro naši věčnou zaneprázdněnost velký problém. Toto můžete změnit, když si pořídíte saunu domů.

Prostřednictvím internetového obchodu gardenpardubice.cz si můžete vybrat ze 12 variant infrasaun, od výrobce Hanscraft, které se od sebe liší nejen cenou, ale i kvalitou a vzhledem.
Infrasaunu můžete umístit do koupelny, do ložnice nebo tam kde máte volný prostor jen něco málo větší než 1m2 a ke zprovoznění Vám stačí běžná zásuvka, protože příkon je jen 1,15 až 2,1kW.

Proč je zdraví prospěšná infrasauna?

Pomáhá v prevenci, léčbě i rehabilitaci, napomáhá při léčení revmatismu, artritidě, akné, bolesti v krku, ekzémů, zlepšuje prokrvní pokožky, prohřívá tkáň do hloubky až 4 cm a tím pomáhá k odstranění celulitidy, pomáhá hojit rány a zmenšuje jizvy apod.
Infrasaunu mohou používat při nižší teplotě i kardiaci a astmatici, ale i děti všech věkových kategorií.

Mobilní vířivky

Mobilní vířivky jsou nejen módním hitem, ale především místem, kde se člověk uvolní a odpočine. Mobilní vířivky lze umístit nejen na zahradu, ale i na terasu či do zimní zahrady.

V nabídce Garden Pardubice naleznete 6 typů mobilních vířivek, díky kterým zajistíte nejen sobě, ale celé rodině příjemné chvíle s bublinkami jako relax s příjemnou masáží celého těla. Mobilní vířivku jistě s radostí bude využívat celá rodina.

Chcete-li zjistit více informací o naší nabídce, kontaktujte nás.

 

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá