Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Plastové zatravňovací dlaždice

Plastovými zatravňovacími dlaždicemi můžeme na své zahradě vykouzlit krásný zelený koberec, který se neprošlape a kde nevyšlapeme viditelné cestičky na více namáhaných místech.

Plocha pak působí celistvým dojmem a snadno se udržuje jako klasický trávník.

Výhody plastových zatravňovacích dlaždic

Mimo toho, že jsou plastové zatravňovací dlaždice protiskluzné jsou také:

  • nerozbitné
  • ekologické
  • odolávají povětrnostním vlivům i UV záření

Těmito svými vlastnostmi jsou plastové zatravňovací dlaždice jsou prakticky nezničitelné.

I trávníku se mezi plastovými zatravňovacími dlaždicemi daří velice dobře. Plast není pórovitý a tím nedochází k nadměrnému vysoušení zeminy, voda od kořenů se nadměrně neodpařuje a trávník je i v sušším období stále zelený.
Plastové zatravňovací dlaždice mají i dostatečnou nosnost pro pokládku i v místě parkování Vašeho auta.

Pokládka plastových zatravňovacích dlaždic

Pokládka plastových zatravňovacích dlaždic je docela snadná a ne nijak fyzicky náročná. Zámky plastových zatravňovacích dlaždic dobře kopírují i malé terénní nerovnosti, což snižuje náročnost pokládky. Po položení plastových zatravňovacích dlaždic se tyto zasypou humusem a osejí trávou. Tráva v krátkém čase prokoření a seká se bez problémů sekačkou.

Již jste se rozhodli pro nákup a pokládku plastových zatravňovacích dlaždic?

Potom Vás rádi uvítáme v našem internetovém obchodě Garden Pardubice, kde máme pro Vás připraveny plastové zatravňovací dlaždice ZD01 – 50x15x3,5 cm za bezkonkurenční cenu 59,-Kč za kus včetně DPH. (počet kusů na 1m2 je 8 kusů) Při odběru minimálně 1 palety – tj. 240 ks plastových dlaždic ZD01 zaplatíte pouze 54,-Kč za kus.

.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek