Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Proč jsou plastové zatravňovací dlaždice lepší než betonové

Ptáte se k čemu nám slouží zatravňovací dlaždice? K dostatečnému zpevnění plochy například na příjezdovou cestu k domu nebo pro plochu na parkování auta, když se nechceme vzdát trávníku.

Trávník je vždy na zahradě estetičtější, než pevná betonová plocha. Proto si pořiďte zatravňovací dlažbu. A máte obavy, jak budete pečovat o trávu? Trávu na zatravňovacích dlaždicích je možné sekat běžnými prostředky, jako jiné travnaté plochy.

Druhy zatravňovací dlažby

Na výběr máme buď zatravňovací dlaždice betonové nebo plastové. Zajímá Vás, jaký je v nich rozdíl?

Betonové zatravňovací dlaždice

Zatravňovací dlažba z betonu je vyrobena z betonu pod tlakem, je tradiční a má omezenou životnost jako každý betonový výrobek. Nepříznivě na ně působí povětrnostní vlivy a jejich nevýhoda je v tom, že přehříváním betonu dochází k nadměrnému vypařování vody, a tím k vysoušení trávníku. Další velkou nevýhodou je, že jsou poměrně těžké na pokládku, ale mají téměř neomezenou nosnost.

Plastová zatravňovací dlažba

Zatravňovací dlaždice z plastu se na trhu objevily o mnoho déle, jsou ekologické (vyrábí se z recyklovaného plastu a jsou naprosto neutrální k životnímu prostředí) a jejich životnost je téměř neomezená. Plastové zatravňovací dlaždice jsou lehké, snadněji se dopravují i pokládají a nosnost je dostatečná pro příjezdovou cestu i pro parkovací stání u domu.

Plastové zatravňovací dlaždice ve 2 provedení

  • tenkostěnné zatravňovací dlaždice se zámky, při pokládce není nutný obrubník, nekloužou a mají větší podíl zatravněné plochy
  • silnostěnné zatravňovací dlaždice pro pokládku mezi obrubníky, podíl zatravněné plochy je o něco málo menší

V našem internetovém obchodu Garden Pardubice nabízíme i další výrobky pro zútulnění Vaší zahrady, například:

  • zahradní nábytek – dřevěný, ratanový, bambusový, kovový nebo v různých kombinacích, plastový
  • zahradní houpačky
  • zahradní osvětlení
  • zahradní slunečníky
  • zahradní domky a dětské domečky

Rozhodli jste se pro nákup plastových zatravňovacích dlaždic nebo dalších našich výrobků z našeho internetového obchodu? Navštivte e-shop gardenpardubice.cz.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek