Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Zpevněte příjezdové plochy zatravňovacími dlaždicemi než přijde plýskanice!

Už Vás nebaví jezdit k domu a parkovat na rozblácené příjezdové cestě? Jestli si nejste jisti, jak tuto situaci vyřešit, máme pro Vás tip. Řešením jsou zatravňovací dlaždice, které jsou z různých velikostí a materiálů.

Jak správně vybrat zatravňovací dlaždice?

Zatravňovací dlaždice jsou dostupné ve třech základních variantách, a to z betonu a z plastu - tenkostěnné a silnostěnné. Všechny tři typy jsou vhodné na zpevnění povrchu, liší se pouze vzhledem a vlastnostmi.

  • Betonové zatravňovací dlaždice jsou na trhu nejdéle a díky tomu jsou i nejrozšířenější. Nejčastěji jsou používány na parkovištích na sídlištích. Trávníku se v nich ale příliš nedaří. Mají nižší cenu, ale jsou méně odolné vůči povětrnostním vlivům.

  • Plastové silnostěnné zatravňovací dlaždice jsou vzhledem velmi podobné betonovým. Výhodou oproti betonovým dlaždicím mají tu, že nevysušují travní drn a přitom mají srovnatelnou nosnost a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. K jejich pokládce je nutná instalace obrubníků.

  • Plastové tenkostěnné zatravňovací dlaždice jsou oproti betonovým a silnostěnným plastovým dlaždicím nejestetičtější. Tyto plastové zatravňovací dlaždice mají největší podíl travnatého povrchu, dají se hezky kombinovat s dekoračním štěrkem. K jejich instalaci není potřeba obrubníků. Pokládku těchto dlaždic zvládne i amatér.

Jaké jsou největší výhody plastových zatravňovacích dlaždic?

Všechny naše zatravňovací dlaždice vyrábíme ze 100% recyklovaného plastu a lépe v nich roste trávník. Nosnost dlaždic je 190t/m2, takže na nich mohou parkovat i nákladní automobily. Zatravňovací dlaždice od nás jsou charakteristické vysokou odolností proti povětrnostním podmínkám a jejich tvrdost a odolnost zaručuje životnost v řádech několika desítek let. Plastové zatravňovací dlaždice vyžadují minimální údržbu.

Množstevní sleva 

Jestliže si objednáte minimálně jednu paletu (tedy 240 Ks) a ušetříte 5 Kč na každém kusu. 

Dopřejte svému vozu čisté a vzhledné parkování a sobě ušetřete čas, který byste trávili jeho mytím. V našem eshopu Garden Pardubice můžete zakoupit zatravňovací dlaždice za nejnižší ceny na trhu.

 

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek