Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic.

AKCE - MNOŽSTEVNÍ SLEVA!!!
Kupte si min. 1 paletu, tj. 240 ks, a ušetřete 10 Kč na každém kusu zatravňovací dlaždice.
Při objednávkách nad 240 ks nabízíme zatravňovací dlaždice s množstevní slevou za 44 Kč/ks (včetně DPH)!

Zatravňovací dlaždice za 54 Kč/ks

DOPRAVA ZDARMA
Na objednávky nad 5 000 včetně DPH poskytujeme DOPRAVU ZDARMA!

Proč jsou plastové zatravňovací dlaždice tak populární?

Nechte přírodu dýchat! Plastové zatravňovací dlaždice jsou ideální volba, když plánujete postavit parkovací stání, chodník k domu nebo zpevnit zahradní cestu a zároveň se vám nelíbí jednolité nevzhledné asfaltové nebo betonové plochy.

Výhody zatravňovacích dlaždic vyrobených z plastu:

  • Ekologický materiál - plastové dlaždice jsou vyrobené ze 100% recyklovaného plastu. Výhodou tohoto materiálu je jeho odolnost vůči UV záření, solím a náhlým změnám teplot. Díky vysoké nosnosti se nemusíte bát zaparkovat na plastových zatravňovacích dlaždicích s jakýmkoliv dopravním prostředkem. 
  • Růst trávníku - díky tomu, že se materiál, ze kterého jsou dlaždice vyrobeny, méně přehřívá, jsou plastové dlaždice pro růst trávy příznivější než například dlaždice betonové.
  • Životnost - plastové zatravňovací dlaždice budou plnit svou funkci bez problémů i několik desítek let.
  • Pokládku zvládnete sami - na přípravu místa nepotřebujete žádný bagr ani specializovanou firmu. Dlaždice z plastu jsou lehké. Dají se snadno upravovat - vrtat, opracovávat, spojovat i řezat.
  • Pohodlná doprava - díky nízké hmotnosti ušetříte za dopravu - vždyť metr čtvereční dlažby váží 4,3kg. Materiál na běžné parkovací místo si tak pohodlně odvezete sami. Nebo můžete využít dopravu zdarma při objednávce nad 5000 Kč s DPH. (Do ceny se počítá i jakékoliv jiné zboží zakoupené v obchodě Garden Pardubice)
  • Snadná údržba - v případě použití plastových zatravňovacích dlaždic, bude jedinou údržbu potřebovat váš trávník.
  • Široké spektrum využití - plastové zatravňovací dlaždice můžete používat k zatravnění parkovacího místa, příjezdových cest, cestiček v zahradách a parcích nebo při zatravňování hřišť. Dobře poslouží i v případě, že budete potřebovat zpevnit splavující se zeminu ve svahu.

Navíc Vám při odběru celé palety ( 240 ks) plastové zatravňovací dlažby slevíme 10 Kč na každý kus. Jeden kus tak bude po slevě stát 39 Kč.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá