Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Potřebujete příjezdovou cestu ke garáži? Vsaďte na zatravňovací dlaždice!

Chcete vylepšit svou příjezdovou cestu ke garáži u nového domu a přemýšlíte, jak a z jakého materiálu příjezdovou cestu udělat? Neradi byste si zkazili svou zahradu asfaltovou cestou? Pak právě pro Vás jsou vhodným řešením plastové zatravňovací dlaždice.

Ptáte se, proč si vybrat zatravňovací dlaždice právě z plastu? Výhod je opravdu spousta.

Výhody zatravňovacích dlaždic z plastu

  • Plastová dlažba je ekologická: dlaždice, které nabízíme, jsou vyrobené z recyklovaného plastu HDPE, tudíž jsou absolutně neutrální k životnímu prostředí
  • Nosnost zatravňovací dlažby: nemusíte se obávat, že by materiál z plastu nevydržel tíhu aut, plastové dlaždice mají vysokou nosnost, unesou až 190/m2, takže unesou i nákladní auto.
  • Životnost zatravňovací dlažby z plastu: tvrdost a odolnost dlaždic z plastu se vyznačují dlouhou životností v řádech několika desítek let. V porovnání s betonovou dlažbou jsou plastové dlaždice díky pružnosti ještě pevnější.
  • Jednoduchá pokládka zatravňovacích plastových dlaždic: k zabudování této dlažby nebudete potřebovat žádnou odbornou firmu. Zvládnete ji položit sami díky nízké hmotnosti. Váha jedné dlaždice je 538gramů. Manipulace s dlažbou bude tedy hračka pro každého.
  • Nízké náklady na dopravu zatravňovacích plastových dlaždic: jelikož má dlažba opravdu nízkou hmotnost, budete si moci dovézt dlažbu na běžně velké parkovací místo sami. Odpadne Vám velká starost s dopravou za tisíce korun. Pro porovnání s betonovou dlažbou - jeden metr čtvereční plastové zatravňovací dlažby váží pouze 4,3 kg, jeden metr čtvereční betonové zatravňovací dlažby od společnosti Presbeton váží 147,91 kg.
  • Doprava zdarma plastové zatravňovací dlažby: pokud v našem e-shopu nakoupíte zboží za více jak 5000 korun včetně DPH, dovezeme Vám Vaši objednávku až domů zcela zdarma.
  • Minimální požadavky na údržbu plastové zatravňovací dlažby: jediné, co pro údržbu budete muset dělat je klasické sekání trávy
  • Levný nákup plastových zatravňovacích dlaždic: na našich stránkách udržujeme nejnižší cenu na trhu plastové zatravňovací dlažby.

Akce - množstevní sleva plastové zatravňovací dlažby

V případě, že nakoupíte alespoň jednu paletu, což je 240 kusů, ušetříte 10 korun na každém kusu. Při nákupu nad 240 kusů Vám nabídneme plastové zatravňovací dlaždice s množstevní slevou - jeden kus za 39 korun vč. DPH.

Pokud stále váháte, jestli si vybrat plastové zatravňovací dlaždice nebo betonovou zatravňovací dlažbu, pak si můžete na našich stránkách prostudovat výhody a nevýhody dlažby z betonu.

Déle už neváhejte a objednejte si plastovou zatravňovací dlažbu v našem e-shopu Garden Pardubice nebo na uvedeném čísle +420-777-176-260.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek