Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic.

AKCE - MNOŽSTEVNÍ SLEVA!!!
Kupte si min. 1 paletu, tj. 240 ks, a ušetřete 10 Kč na každém kusu zatravňovací dlaždice.
Při objednávkách nad 240 ks nabízíme zatravňovací dlaždice s množstevní slevou za 44 Kč/ks (včetně DPH)!

Zatravňovací dlaždice za 54 Kč/ks

DOPRAVA ZDARMA
Na objednávky nad 5 000 včetně DPH poskytujeme DOPRAVU ZDARMA!

Už žádné bláto před domem! Zpevněte příjezdové cesty zatravňovacími dlažicemi

Máme tu podzim, období dešťů a Vás zase straší představa z bláta před domem? Jako každý rok přemýšlíte, co udělat s blátem před domem? Máme pro Vás řešení v podobě zatravňovacích dlaždic. Se zatravňovacími dlaždicemi se už nebudete muset blátem zabývat.

Nemáte rádi velké betonové plochy, ale rádi byste měli zpevněnou příjezdovou cestu ke garáži nebo cestu od branky ke dveřím? V našem e-shopu můžete nakoupit plastové zatravňovací dlaždice silnostěnné i tenkostěnné.

Plastové zatravňovací dlaždice silnostěnné

Silnostěnná plastová zatravňovací dlažba je vzhledově srovnatelná s betonovou dlažbou, avšak oproti betonové dlažbě nevysušuje travní drn a přitom mají srovnatelnou nosnost. Silnostěnnou plastovou dlažbu bohužel nemůžete použít bez pevně položených obrubníků, jelikož nemají dlaždice zámek, a proto by nedržely pohromadě.

Plastové zatravňovací dlaždice tenkostěnné

Tenkostěnné plastové dlaždice mají spoustu výhod. Mají daleko větší podíl travní plochy a i přes to mají velkou nosnost (19t/m2), díky které může na tenkostěnné dlažbě stát i osobní automobil. Další výhodou ve srovnání se silnostěnnou dlažbou je, že nepotřebujete žádné obrubníky a také nekloužou. Mají své zámky, a proto drží hezky pohromadě. Díky zpevnění plochy pomocí tenkostěnných plastových zatravňovacích dlaždic ušetříte i své peníze. V našem e-shopu koupíte dlažbu za 49 korun za kus a je tak lehká, že si ji můžete dopravit sami (nepotřebujete žádné speciální auto pro dopravu dlaždic).

Další úsporu peněz můžete mít díky objednávce alespoň jedné palety, tj.240 ks (díky nákupu celé palety zatravňovacích dlaždic tak ušetříte 10 korun na 1 kusu zatravňovací dlaždice). 1 dlaždice Vás při odběru minimálně 1 palety vyjde na 39 korun.

V případě, že si od nás objednáte zboží za více jak 5000 včetně DPH, pak Vám vše dopravíme až k Vám domů naprosto zdarma.

Jak si objednat plastové zatravňovací dlaždice?

Na objednávce plastové zatravňovací dlažby není nic složitého. Můžete si dlaždice objednat buď v našem e-shopu GardenPardubice nebo stačí vytočit číslo +420-777-176-260.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá