Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Zatravňovací dlaždice zpevní blátivou příjezdovou cestu ke garáži

Nemáte rádi deštivé počasí už jen pro to, že máte vždy rozježděnou a blátivou cestu ke garáži? Máte vždy při nepříznivém počasí špinavé boty, jelikož Vaše příjezdová cesta je blátivá? Pořiďte si plastové zatravňovací dlaždice, které zpevní Vaši příjezdovou cestu a bláto bude už jen ošklivá vzpomínka.

Nejste zastáncem betonových ploch? Rádi byste zachovali svůj trávník i na místech jako jsou příjezdová cesta k domu nebo parkovací stání? Pak je tím pravým řešením právě pro Vás zatravňovací dlažba. Plastové zatravňovací dlaždice zpevní povrch stejně jako asfaltová či betonová cesta, při tom si můžete zachovat krásný vzhled Vaší zahrady a mít všude travnaté plochy bez bláta.

Jaké zatravňovací dlaždice zvolit?

Na trhu jsou 2 typy zatravňovacích dlaždic:

  1. Betonové zatravňovací dlaždice
  2. Plastové zatravňovací dlaždice - tato dlažba se dělí na silnostěnné a tenkostěnné

Betonové zatravňovací dlaždice

Používají se mnohdy v kombinaci s betonovou zámkovou dlažbou nebo na velkých parkovištích. Betonová zatravňovací dlažba je velmi rozšířená a to proto, že je na našem trhu nejdéle. V porovnání s plastovou zatravňovací dlažbou se trávník v betonové dlažbě dusí, a tak cesta vypadá spíše jako děravá betonová cesta. Velká nevýhoda u betonové dlažby je ta, že beton pohlcuje vodu z hlíny, ve které roste tráva a to má za následek, především v horkých dnech, suchou trávu.

Další nevýhodou je váha betonové dlažby. Betonová zatravňovací dlažba je poměrně těžká, a tak je potřeba kvalitněji zhutnit povrch, než dojde k samotné pokládce dlažby.

Plastové zatravňovací dlaždice - silnostěnné

Svým zevnějškem připomínají silnostěnné plastové zatravňovací dlaždice ty betonové. Obrovská výhoda u plastové zatravňovací dlažby je ta, že nevysušuje trávu, takže má travnatý povrch stále krásný vzhled, dále má velkou odolnost proti povětrnostním podmínkám a lépe se s nimi manipuluje.

Avšak i nevýhody u silnostěnné plastové zatravňovací dlažby najdeme. A to, že je nemůžete použit bez pevně položených obrubníků, jsou dražší a mají vyšší klouzavost.

Plastové zatravňovací dlaždice - tenkostěnné

Tyto dlaždice jsou v porovnání s předešlou dlažbou nejhezčí. Mají největší podíl travnaté plochy a skvěle vypadají s okrasným štěrkem. Oproti silnostěnné dlažbě nekloužou, protože převažuje tráva nad plastem. Plastové zatravňovací dlaždice tenkostěnné mají zámky, tudíž nepotřebujete mít pevně zabudované obrubníky. V neposlední řadě mají dostatečnou pevnost a nosnost 19t/m2, takže na dlažbě můžou stát i nákladní automobily.

Kromě výše popsaných vlastností plastové zatravňovací dlažby existují další výhody dlažby z plastu.

Navštivte naše stránky www.zatravnovaci-dlazdice.cz nebo e-shop Garden Pardubice, kde se dozvíte více informací.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek