Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Plastové nebo betonové zatravňovací dlaždice?

Chystáte se zpevnit příjezdovou cestu nebo upravit terén před domem? Nevzdávejte se zeleného trávníku a spojte příjemné s užitečným. Použijte zatravňovací dlaždice a získejte pevný povrch se zeleným trávníkem.

Jak vybrat zatravňovací dlaždice?

Při výběru zatravňovací dlažby se můžete řídit vzhledem, nosností, použitým materiálem nebo cenou. Typickým materiál pro výrobu zatravňovacích dlaždic byl donedávna jen beton. Tento matriál má vysokou nosnost ale také hmotnost. Navíc při pěstování trávníku v betonových dlaždicích nemusíte být zcela úspěšní, protože beton je nasákavý materiál a odebírá trávníku vláhu.

Pro úspěšné vytvoření zpevněné plochy s trávníkem se zdají být vhodnější plastové zatravňovací dlaždice, které jsou mnohem lehčí a neodebírají trávě vlhkost.

Zatravňovací dlaždice z plastu

Výroba zatravňovací dlažby z plastu je založena na recyklovaném plastu HDPE, což představuje menší zátěž pro životní prostředí. Použitý plast má vysokou nosnost, až 19 t/m2, a je odolný proti teplotním výkyvům. Díky nízké hmotnosti dlaždic je manipulace s nimi snadná, není potřeba žádná technika ani odborná síla. Jedna dlaždice váží něco přes 0,5 kg. Zde se podívejte se na technické parametry plastových dlaždic prodávaných v eshopu Garden Pardubice.

Životnost zatravňovacích dlaždic

Vzhledem k materiálu použitému na výrobu plastových dlaždic je zaručena dlouholetá životnost a funkčnost těchto dlaždic. Materiál odolává kolísání teplot a nedochází k destrukci jako u betonu (drolení).

Pokládka plastových zatravňovacích dlaždic

Mezi zákazníky jsou dlaždice z plastu oblíbené také proto, že jsou schopni si je sami položit. Pokládka nepředstavuje žádné složité přípravy nebo procesy. Je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.

Nákup zatravňovacích dlaždic

Pro další informace o plastové zatravňovací dlažbě navštivte internetový obchod, kde si je můžete i koupit.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek