Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic.

AKCE - MNOŽSTEVNÍ SLEVA!!!
Kupte si min. 1 paletu, tj. 240 ks, a ušetřete 10 Kč na každém kusu zatravňovací dlaždice.
Při objednávkách nad 240 ks nabízíme zatravňovací dlaždice s množstevní slevou za 44 Kč/ks (včetně DPH)!

Zatravňovací dlaždice za 54 Kč/ks

DOPRAVA ZDARMA
Na objednávky nad 5 000 včetně DPH poskytujeme DOPRAVU ZDARMA!

Úprava zahrady kolem dřevostavby

Stavby ze dřeva jsou specifické svým použitým materiálem a také svým začleněním do krajiny. Většina dřevostaveb se staví ve vhodném prostředí, jako jsou louky a stavebí místa u lesa. Krásné dřevostavby tak dokonale zapadají do okolní krajiny. Celkové umístění dřevostavby lze ovlivnit dobrým rozvržením zahrady a okolí domu a vhodným použitím třeba zatravňovacích dlaždic. Tyto dlaždice jsou vhodné do jakékoli zahrady nebo místa kolem domu.

Členění zahrady

Zahradu kolem dřevostavby lze členit různými způsoby. Pokud je zahrada ve svahu, je dobré rozčlenit ji na několik teras. Předejdete tak různým sesuvům půdy nebo nechtěným pohybům. Terasy je vhodné doplnit o vhodné zábradlí. Ve volném treénu se nejlépe vyjímá buď dřevěné zábradlí nebo nerezové zábradlí. To se osvědčí především u různých jezírek a teréních nerovnostech.

Dlažba kolem domu

V místech, kde se kolem domu chodí, je vhodné udělat cestičky a chodníky z dlažby. Nabízí se celá řada možností, jednou z nich jsou plastové zatravňovací dlaždice. Pokud plánujete dlažbu z některých z leštěných materiálů, je dobré na ně použít protiskluzové pásky. Tyto pásky se jednoduše nalepí na dlažbu, jsou od výroby opatřenylepidlem, které snadno zvládne vysokou zátěž.

Příprava okolí nové dřevostavy je náročný proces, který vyžaduje dobrou přípravu a použití vhodných materiálů. Pokud se ovšem zahrada povede podle vašich představ, bude vám dlouho a dobře sloužit k plné spokojenosti a užitku.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá