Objednávky

Plastové zatravňovací dlaždice můžete objednávat v eshopu Garden Pardubice.

Cena jedné tvárnice o rozměru 50 x 25 x 3,5 (cm) je 54 Kč včetně DPH u objednávek nad 240 ks. Na 1 m2 potřebujete 8 dlaždic. Jeden metr čtvereční naší zatravňovací dlažby tedy vyjde na 432 Kč. U objednávek menšího množství zatravňovacích dlaždic je cena za ks 59 Kč a metr čtvereční tak stojí 472 Kč.

Úprava zahrady kolem dřevostavby

Stavby ze dřeva jsou specifické svým použitým materiálem a také svým začleněním do krajiny. Většina dřevostaveb se staví ve vhodném prostředí, jako jsou louky a stavebí místa u lesa. Krásné dřevostavby tak dokonale zapadají do okolní krajiny. Celkové umístění dřevostavby lze ovlivnit dobrým rozvržením zahrady a okolí domu a vhodným použitím třeba zatravňovacích dlaždic. Tyto dlaždice jsou vhodné do jakékoli zahrady nebo místa kolem domu.

Členění zahrady

Zahradu kolem dřevostavby lze členit různými způsoby. Pokud je zahrada ve svahu, je dobré rozčlenit ji na několik teras. Předejdete tak různým sesuvům půdy nebo nechtěným pohybům. Terasy je vhodné doplnit o vhodné zábradlí. Ve volném treénu se nejlépe vyjímá buď dřevěné zábradlí nebo nerezové zábradlí. To se osvědčí především u různých jezírek a teréních nerovnostech.

Dlažba kolem domu

V místech, kde se kolem domu chodí, je vhodné udělat cestičky a chodníky z dlažby. Nabízí se celá řada možností, jednou z nich jsou plastové zatravňovací dlaždice. Pokud plánujete dlažbu z některých z leštěných materiálů, je dobré na ně použít protiskluzové pásky. Tyto pásky se jednoduše nalepí na dlažbu, jsou od výroby opatřenylepidlem, které snadno zvládne vysokou zátěž.

Příprava okolí nové dřevostavy je náročný proces, který vyžaduje dobrou přípravu a použití vhodných materiálů. Pokud se ovšem zahrada povede podle vašich představ, bude vám dlouho a dobře sloužit k plné spokojenosti a užitku.

facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek